Kiedy startuje sprzedaż kursu?
Sprzedaż VI edycji rozpocznie się we 03 września 2019 r.
Ile kosztuje kurs?
- Pakiet Standard kosztuje 297 zł
- Pakiet Premium kosztuje 397 zł
Jak mogę zapłacić za kurs?
Dostępne są 3 metody płatności: PayU – bramka szybkich płatności obsługująca większość banków i płatności kartowe, tradycyjny przelew oraz PayPal – głównie z myślą o klientkach zza granicy.
Ile trwa kurs?
Kurs trwa 4 tygodnie, rozpocznie się po zakończeniu okresu sprzedaży. Możesz jednak realizować lekcje we własnym tempie i jeśli ten termin Ci nie odpowiada, po prostu zacznij go realizować samodzielnie później:).
Na jak długo dostaję dostęp do kursu?
Dostęp do platformy i materiałów jest wieczysty. Ponadto, dostajesz również dostęp do wszystkich nowych materiałów i aktualizacji wprowadzanych do kolejnych edycji kursu.
Czy można zgrać materiały na komputer?
Wszystkie materiały możesz pobrać na komputer, ponieważ lekcje dostępne są również w formacie PDF oraz w formie audiobooka.
Czym się różni wersja Premium od Standard?
Wersja Standard zakłada Twoją samodzielną pracę z kursem. Wersja Premium zawiera dostęp do grupy na Facebooku, w której będę udzielać się od poniedziałku do piątku przez cały czas trwania kursu.
Mam niewiele czasu wolnego czy to kurs dla mnie?
Kurs możesz realizować w dowolnym momencie.
Skąd pewność, że diety będą mi odpowiadać?
Jadłospisy w kursie dostępne są w różnych kalorycznościach (1500, 1600, 1800, 2000, 2500 kcal) oraz w różnych wariantach (tradycyjny, wegetariański, bez mleka i pszenicy lub z niskim indeksem glikemicznym). Otrzymujesz również listę zamienników. Jadłospisy są wskazówką, a nie wyznacznikiem tego, co MUSISZ jeść. Kurs nauczy Cię jak zindywidualizować jadłospis. Jeśli będziesz potrzebowała zamiennika produktu lub dania nieuwzględnionego w kursie, możesz poprosić o pomoc w grupie wsparcia (dla grupy Premium).
Skąd mam wiedzieć, że ten kurs działa?
104 z ponad 200 absolwentek I i II edycji kursu wypełniło ankietę. 100% ankietowanych zadeklarowało chęć ponownego zakupu kursu oraz chęć rekomendacji kursu koleżance borykającej się z problemem nadwagi i złych relacji z jedzeniem.
Pamiętaj, że nawet najlepsze materiały i narzędzia nie mają żadnego znaczenia bez Twojego zaangażowania.
Czy od razu dostanę dostęp do wszystkich treści kursu?
Dla lepszej efektywności pracy z kursem, będziesz dostawać dostęp do 1 lekcji dziennie (od poniedziałku do piątku). Materiały i ćwiczenia zawarte w kursie będą wymagały Twojego zaangażowania i przemyśleń oraz wprowadzania realnych zmian w codziennym życiu. Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego wszystkiego w kilka dni.
W jaki sposób uzyskam dostęp do kursu?
Do Strefy Kursów zalogujesz się danymi, które podawałaś w momencie zakupu. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz skorzystać z opcji jego resetu/przypomnienia. W przypadku problemów napisz na [email protected]